Luxe halfopen bebouwing in een unieke omgeving.
Indeling:
Gelijkvloers: Via de inkomhal met vestiaire heeft men toegang tot de ruime leefruimte met achteraan de volledig uitgeruste open keuken die samen uitkijken op de royale tuin van maar liefst 247m².
Achter de keuken is er een praktische berging, uitgerust met de technische installaties voor de verwarming en voorzien van aansluitingen voor een wasmachine en droogkast.
Vooraan, de inkomhal met een afzonderlijk gastentoilet en toegang tot de 1ste verdieping.
1ste verdieping: Centrale nachthal met een 2de toilet en vooraan toegang tot een douchekamer. Vervolgens, 3 volwaardige slaapkamers, waarvan de grootste met dressing, ensuite badkamer én toegang tot het bovenste terras.
Meer over het project “DOMEIN D²”
Het “Domein D²” bestaat uit één gebouw met een gevarieerd aanbod van 6 prachtige appartementen met 2 en 3 slaapkamers en 1 halfopen bebouwing met 3 slaapkamers en een ondergrondse afgesloten garage met plaats voor twee auto’s.
Alle eenheden genieten van een hoogwaardige afwerking en beschikken over een zuidoost gericht terras en/of een ruime tuin, beide omringd door een prachtige, groene omgeving.
Er is een gemeenschappelijke fietsenstalling en voor elk eenheid is er de mogelijkheid om een ondergrondse autostaanplaats optioneel aan te kopen. Prijzen vanaf 30.000,- EUR.
Eveneens voldoende privatieve kelderbergingen aanwezig! Prijzen vanaf 5.000,- EUR.
Ligging:
Het “Domein D²” is gelegen in een oase van rust, in een doodlopende straat, in één van de meest gegeerde buurten van de stad met alle faciliteiten van Mortsel om de hoek.
Kopen om te verhuren? Voor de investeerders bieden wij een verhuurdienst aan.
Prijzen van de appartementen vanaf €499.500,- (excl. BTW).
WE HELPEN U GRAAG!
Deze website gebruikt verschillende types van cookies. Voor de beste gebruikservaring, adviseren we om alle cookies toe te staan. Bezoek de privacy pagina om uw voorkeuren aan te passen.